Asayiş
Giriş Tarihi : 08-04-2022 18:41   Güncelleme : 08-04-2022 18:41

Jandarma'dan Polise Anlamlı Ziyaret

Jandarma'dan Polise Anlamlı Ziyaret

Jandarma'dan Polise Anlamlı Ziyaret

 

Suruç ilçesinde 5- 10 Nisan Polis Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. 

Kutlamalar kapsamında ilçe jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Sinan Sert , Jandarma Komutanlığında görev yapan personellerle birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret etti Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatı’nın 177. Yıldönümü dolayısıyla Emniyet Müdürü Gökhan Balaban ve Emniyet mensuplarının Polis Haftasını kutladı.

Jandarma Mensupları adına çiçek takdim edilen Emniyet Müdürü Gökhan Balaban ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek  "Bu anlamlı ziyaretten dolayı teşkilatım ve arkadaşlarım adına  Jandarma Komutanımıza ve çok değerli mensuplarına teşekkür diyorum, şehit emniyet mensuplarımıza Allah'tan rahmet, kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum"" ifadelerini kullandı.

ilçe jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Sinan Sert ise Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıldönümü vesileyle İlçe Emniyet Müdürlüğümüzü ziyaret ettik.
" Başta İlçe Emniyet Müdürümüz ve  personeli olmak üzere, ülkemizin dört bir yanında canla başla görev yapmakta olan, milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatımızın 177. Kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftası’nı kutluyor, aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Ziyaretin ilçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binasının önünde çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.