SPOR
Giriş Tarihi : 09-04-2022 00:24   Güncelleme : 09-04-2022 00:24

Şampiyon Kıck Boksçulara Madalya 

Şampiyon Kıck Boksçulara Madalya 

Şampiyon Kıck Boksçulara Madalya 

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Halilye Belediyesi tarafından düzenlenen spor etkinliğine katıldı. Bakan Kasapoğlu, Kıck Boks Avrupa Şampiyonlarına madalyalarını verdi.

Halilye Belediyesi spor etkinliğine  Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, Vali Abdullah Erin, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Ak Parti Milletvekilleri Gülender Açanal, Mehmet Ali Cevheri, Kasım Gülpınar, Halilye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, Halilye Ak Parti İlçe Başkanı Av. İbrahim Eyüpoğlu ve Kıck Boks Milli Takım Antrenörü Murat Akaltun, katıldılar.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Şampiyon sporcularımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. inşallah sporcularımız daha büyük başarılara imza atacaklarına inandığını vurguladı.

Şampiyon sporculara sohbet eden Bakan Kasapoğlu, Kıck Boks Milli Takım Antrenörü Murat Akaltun’a başarılı sporcuları yetiştirdiği için teşekkür etti.

Kıck Boks Milli Takım Antrenörü Murat Akaltun, Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Sayın Gençlik ve Spor Bakanımıza bize göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür  ettiğini söyledi.