KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 11-05-2022 09:20   Güncelleme : 11-05-2022 09:20

Nesibe Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Meslek Teknik Lisesinde kütüphane açıldı.

Urfa'nın Siverek İlçesinde Nesibe Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Meslek Teknik Lisesi Kütüphanesi  10-05-2022 tarihinde kütüphane açıldı.

Nesibe Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Meslek Teknik Lisesinde kütüphane açıldı.

 

Nesibe Hatun Kız Meslek   Teknik Anadolu lisesi  Müdürü Abdullah Konak, öğretmen Mehmet Fahri Düşünekli,MEŞYAD başkanı Mustafa Doğan Halk Şairi Günvar Korkmaz ve Türkiye her yerinden katılan Halk şairleri ,şair yazarların katkıları ile oluşturulan kütüphane büyük bir kitlenin katılımı ile açıldı.

 

Açılışa Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, Siverek Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu ,Nesibe Hatun Meslek Teknik Kız Anadolu lisesi Müdürü Abdullah Konak tarafından açıldı.

 

Siverek halkımıza ve öğrencilerimize hayırlı uğurlu olsun. Şair ve yazarlarımız çok güzel ağırlandılar. Şair ve yazarlarımız öğrencilerle sohbet edildi karşılıklı bilgi alış verişinde bulundular. Çarşı ve tarihi yerler gezisi yapıldı. Sıra gecesi yapıldı, şairlerimize ve emeği geçenlere onur belgesi ve plaketler verildi.

 

Katkılarından dolayı tüm emeği geçen herkese teşekkürler. Eğitim hayatında başarılar dileriz. Nice nice kütüphaneler dileriz.

 

Haber: Köşe yazarı Tülay ASLAN.