SİYASET
Giriş Tarihi : 18-04-2023 09:01

AK PARTİLİ ADAYLARA HALFETİ’DE YOĞUN İLGİ  

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Bekir Bozdağ, Halfeti Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışını gerçekleştirdi. 

AK PARTİLİ ADAYLARA HALFETİ’DE YOĞUN İLGİ  


Açılışa gelen yoğun kalabalığa seslenen Bozdağ, yatırımlar konusunda ciddi adımlar attıklarını, Türkiye'nin çok sayıda esere ve hizmete kavuştuğunu dile getirendi.

Bozdağ "Çocuklarımızın Geleceğinin Kararını Vereceğiz"
"Bakın hepsi 40 yıllık siyasetçi. Temel Bey'e bakın, Kılıçdaroğlu'na bakın, öbürlerine bakın, hepsi bir araya toplanmış. Kaybedenler kulübü bir araya gelmiş umut olmaya çalışıyor. Siz 20 senedir hangi seçimi kazandınız, hangi hayali gerçeğe dönüştürdünüz, hangi taşın üstüne taş koydunuz? Yeni bir laf söylüyorlar mı, yok. Tutturmuşlar 'Parlamenter sisteme döneceğiz.' Ne demek parlamenter sistem, kriz, darbe, muhtıra, kavga, ekonomik darlık ve zorluk demektir, eski demektir. Eskiye dönmeyi vaat ediyorlar. Dünyanın neresinde eskiye dönmeyi vaat olarak millete sunarlar? Yeni sözü söyleyen lider Recep Tayyip Erdoğan'dır. Yeni umutlar, hedefler ortaya koyan lider Recep Tayyip Erdoğan'dır. Değişimi yöneten, sürekli değişen, değiştiren lider Recep Tayyip Erdoğan'dır. Recep Tayyip Erdoğan sayesinde adaylara bakın, camilerde hepsi bir yerde fotoğraf veriyor. Kiminin hafız olduğunu, kiminin mücahit olduğunu söylüyorlar. Domuz eti yemekle övünenler dua etmeye başladılar. İşte bu Erdoğan'ın değiştirici gücüdür, CHP'yi de biz değiştiriyoruz." Diye konuştu.
Ayrıca yoğun katılım ile gerçekleştirilen törenin ardından Milletvekili Adayı Bozdağ’a AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri adayları ve çok sayıda Halfetili katıldı.   

AdminAdmin