Değerli meslektaşlarım, çocuklarımızı sevgiyle beslemek, çağdaş eğitimin gerekleri doğrultusunda  yetiştirmek ve bir sonraki okul hayatına en iyi şekilde onları hazırlamak mesleğimizin erdemlerindendir. Bu kutlu yolda verdiğiniz mücadeleye, emeklerinize ve gayretlerinize yürekten teşekkür ederim. Hep beraber yoğun çalışma temposu içinde başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirdik. Sizlere yıl boyunca göstermiş olduğunuz özverili gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyor; sağlıklı bir tatil dönemi geçirmenizi diliyorum.

Kıymetli velilerimiz, çocuklarımızın yetişmesinde göstermiş olduğunuz hassasiyet ve eğitime vermiş olduğunuz destekler için hepinize teşekkür ediyorum. Çocuklarınızın başarılarının sadece karnelerinden ibaret olmadığını hatırlatıyor; onların milli ve manevi değerlerle donanmış, erdemli ve güçlü bireyler olarak yetişmelerinin başarıyı ve mutluluğu getireceğini bir kez daha vurgulamak istiyorum. Evlatlarımızı sizlerin desteği ve iş birliği ile yetiştireceğiz.

Şanlıurfa Milli Eğitim ailesi olarak öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimizin gayretli çalışmaları, velilerimizin destekleri ile 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılını başarılı bir şekilde tamamladık. Emeği geçen yöneticilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize ve eğitim camiasında görev alan tüm personelimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum, daha büyük başarılara imza atmak üzere sizlere sağlıklı, huzurlu, mutlu tatiller diliyorum.

Başarı Bir Yolculuktur, Bir Varış Noktası Değil.