Harrankapı Aile Mezarlığı'nda son günlerde bir dizi cenaze defnedildi.

 

İlk olarak, Ayşe Demirkol'un vefatıyla başladı. Mustafa Demirkol'un kızı olan Ayşe, 05 Haziran 2024 tarihinde aramızdan ayrıldı. Cenazesi aynı gün Harrankapı Aile Mezarlığı'na defnedildi. Taziye, Miskinler Taziye Evi'nde kabul edildi.

 

Aynı gün içerisinde bir diğer kayıp İbrahim Yetişmiş'in oldu. Veysi'nin babası İbrahim Yetişmiş'in doğum tarihi bilinmiyor ancak 1954 yılında vefat etti. Onun da cenazesi aynı gün Harrankapı Aile Mezarlığı'na defnedildi. Taziye, Harrankapı Taziye Evi'nde gerçekleşti.

 

Ertesi gün, Berfo Tiken'in vefatı ile devam etti. Güli Tiken'in eşi olan Berfo'nun doğum tarihi 1954 olarak kaydedilmişti. Berfo'nun cenazesi 04 Haziran 2024 tarihinde Harrankapı Aile Mezarlığı'na defnedildi ve taziye Modanlı Taziye Evi'nde kabul edildi.

 

Aynı gün, İbrahim Küçükoran da aramızdan ayrıldı. Şihan Küçükoran'ın babası olan İbrahim'in doğum tarihi 1967 idi. Cenazesi Harrankapı Aile Mezarlığı'nda defnedildi ve taziye Bihimi Taziye Evi'nde gerçekleşti.

 

Heviş Ocak'ın vefatı da 04 Haziran 2024 tarihine denk geldi. Doğum tarihi bilinmese de 04 Haziran 2024 tarihinde defnedildi. Heviş'in cenazesi Bediüzzaman Aile Mezarlığı'na defnedildi ve taziye, Abdulkadir Badıllı Taziye Evi'nde kabul edildi.

 

Son olarak, İbrahim Güzel'in vefatı yaşandı. Ahmet Güzel'in babası olan İbrahim'in doğum tarihi 1961 idi ve 05 Haziran 2024 tarihinde vefat etti. Cenazesi Harrankapı Aile Mezarlığı'na defnedildi ve taziye Hadidi Taziye Evi'nde kabul edildi.

 

Ayrıca, Bediüzzaman Aile Mezarlığı'na da üç cenaze defnedildi. Ömer Demir, Mehmet Demir'in 1965 doğumlu oğlu, 03 Haziran 2024 tarihinde vefat etti ve aynı gün defnedildi. Zeki Köse, Şıhmüslüm Köse'nin 1942 doğumlu oğlu, 04 Haziran 2024 tarihinde vefat etti ve aynı gün defnedildi. Tevfik Şeker'in vefat tarihi 03 Haziran 2024 olarak kaydedilmiş, cenazesi aynı gün defnedilmiş ve taziye İhlasiye Taziye Evi'nde kabul edilmiştir.

 

 

Sen