Kaymakam Özmen Çetin’i, dernek başkanı Mehmet Yavuz ve dernek üyeleri karşıladı. Ziyaret sırasında, Kaymakam Serap Özmen Çetin, görev yaptığı üç yıl boyunca Haliliye'de büyük bir onurla hizmet ettiğini ve Şanlıurfa’da bulunmanın kendisi ve ailesi için büyük bir mutluluk olduğunu belirtti. Özmen Çetin, mesleki sorumluluğun ötesinde, milli bir görev anlayışıyla halka hizmet ettiğini vurguladı. Görev süresi boyunca adil, dürüst, katılımcı, halka yakın, duyarlı, pratik ve dinamik bir yönetici olmaya gayret ettiğini ifade etti.

 

“Şehitlerimize Saygımız Sonsuzdur”

Kaymakam Özmen Çetin, bağımsızlığımız ve hürriyetimiz için canını veren şehitlerimize ve gazilerimize olan saygılarının sonsuz olduğunu belirtti. Bağımsızlık mücadelesinden bugüne kadar şehit olmayı göze alan milletimizin, şehitlerine olan saygısını daima koruduğunu vurguladı. Tüm şehitleri ve ebediyete intikal etmiş gazileri rahmet ve minnetle andığını ifade eden Özmen Çetin, Şanlıurfa'dan güzel hatıralarla ayrıldığını söyledi ve tüm şehit yakınları ve gazilerden helallik istedi.

 

Duygulu Anlar Yaşandı

Veda ziyaretinde duygulu anlar yaşandı. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Yavuz, Kaymakam Serap Özmen Çetin'in derneğin faaliyetlerinde her zaman yanlarında olduğunu, şehit ve gazi ailelerine maddi ve manevi her türlü desteği sağladığını belirtti. Yavuz, tüm şehit ve gazi aileleri adına Kaymakam Özmen Çetin'e teşekkür ederken, yeni görevinde başarılar diledi. Günün anısına, Mehmet Yavuz tarafından Kaymakam Serap Özmen Çetin’e plaket takdim edildi.