Organize sanayi bölgesinde işsizliğin önüne geçmek için önceliği istihdama veren iş insanlarının gayretli çalışmalarını yerinde görmek amacıyla ziyarette bulunan Ak parti Şanlıurfa milletvekili Mehmet Ali cevheri,  iş insanı Arif Önkol’dan bilgi aldı.

Arif Ambalajı, Karaköprü belediye Başkan Metin Baydilli, Ak parti Karakörü ilçe başkanı Sait ağan ve beraberindekilerle ziyaret eden Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Fabrikayı gezen çalışmaları yerinde inceleyen milletvekili Cevheri’ye yönetim kurulu başkanı Arif Önkol çalışmalar hakkında bilgi verdi.
İstihdama ve yatırıma öncelik verdiklerini söyleyen Arif Ambalaj yönetim kurulu başkanı Önkol, sanayileşme alanında daha iyi noktalara ulaşmak işsizliği önlemek ve istihdam alanları açmak için yatırımlara devam edeceklerini ifade etti.
Fabrika sahipleri ve çalışanları ile bir araya gelen milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Şanlıurfa’ya yapılacak her türlü yatırımın yanında olduklarını ve işsizliği önlemek için kente değer katan istihdama öncelik veren başta Arif Önkol olmak üzere tüm iş insanları destekçisi olacaklarını söyledi.
Fabrikayı dolaşan Milletvekili Cevheri ve beraberindekilere, iş insanı Fevzi Önkol ve fabrika yetkilileri eşlik ederek gelişmiş teknoloji ile yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

https://youtu.be/17-COndvyRs