SİYASET
Giriş Tarihi : 01-05-2023 16:23

CEVHERİ SEÇİM ÇALIŞMALARINI HARRAN’DA SÜRDÜRÜYOR

CEVHERİ SEÇİM ÇALIŞMALARINI HARRAN’DA SÜRDÜRÜYOR

CEVHERİ SEÇİM ÇALIŞMALARINI HARRAN’DA SÜRDÜRÜYOR


AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri, 14 Mayıs genel seçimleri kapsamında çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Bir yandan kırsal mahalleleri tek tek gezerek vatandaşlardan destek isteyen Cevheri, öte yandan ise akşam saatlerinde seçim ofisinde vatandaşlarla bir araya geliyor.

Her gün Şanlıurfa'nın farklı noktalarında temaslarını sürdüren milletvekili adayı Cevheri, gittiği her yerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istiyor. Şanlıurfa’nın Harran ve Eyyübiye ilçelerine bağlı kırsal mahallelerinde ziyaretlerini yoğunlaştıran Cevheri, mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelerek desteklerini istedi.

Ziyaretler kapsamında bir açıklama yapan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri; “Bugün sabahın ilk saatlerinde Eyyübiye ve Harran kırsal mahallelerimizi gezerek vatandaşlarımızla bir araya geldik. Hem Eyyübiye ilçesinde hem de Harran kırsal mahallelerinde bizleri bağırlarına basan bütün vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi arz ediyorum. Şunu söylemenin mutluluğunu yaşıyorum, Harran ve Eyyübiye her zaman AK Parti’nin yanında. Sayın Reis-i Cumhurumuzu, Cumhurbaşkanı yapacaklarının müjdesini bize verdiler.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri’ye, Harran AK Parti İlçe Başkanı Mahmut Özyavuz eşlik etti.

AdminAdmin